Kombi Arızası

Kombi Arıza Çözümü

Kombiniz hangi hata kodunu veriyor ise bu kodun anlamını ve çözüm yollarını internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Yine dogrutamir isimli youtube kanalımızdan detaylı ve görsel olarak bu hatanın neden kaynaklandığını ve çözüm yolunu da öğrenebilirsiniz. Eğer kombiniz arızalı olan bir parçadan bu hata kodunu veriyor ise yine sitemiz üzerinden bu parçayı sipariş edebilirsiniz.
Eğer İstanbul içinde yaşıyorsanız kapıda ödeme seçeneği ile yedek parçayı evinize kadar getiriyoruz. Yedek parçanın transferinin hızlı olması için saha teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Evinize kadar bu parçayı getiren teknisyenlerimiz yine ücretsiz olarak arıza tespiti yapıp arızanın bu parçadan kaynaklanıp kaynaklanmadığı yönünde size kesin bilgi vermektedir.
Arızalı olan kombi yedek parçasının fiyatını internet sitemizden araştırmasını yapabilirsiniz. Bu şekilde süreci 100% sizin kontrolünüz atında olur. Eğer tarafınızdan değiştirilmesi riskli bir parça var ise teknisyenlerimiz sizi uyaracaktır. Önceliğimiz sizin ve ailenizin güvenliğidir. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti almanız bizim sloganlarımızdan biridir.
İstanbul dışında yaşıyor iseniz her gün saat 17:00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün adresinize gönderiyoruz. Türkiye’nin çoğu yerine kargomuz ertesi gün ulaşmaktadır. Bazı bölgeler için en çok 2 gün sürektedir. Youtube videolarımızdan gerekli parçanın nasıl değiştirileceğini en ince ayrıntısına kadar inceleyip bu tamir operasyonu kendinizde yapmak isteyebilirsiniz. Kombinizin çalışabilmesi için gerekli olan malzeme kapıda ödeme seçeneği Arızazasını tespit ettiğiniz kombi yedek parçalarını internet sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Sitemizde yer alan arıza kodlarının ne anlamlara geldiğini öğrenebilir arıza kodlarını okuduktan sonra hangi kombi yedek parçasının bozuk olduğunu tespit etmeniz daha kolay olacaktır.
Kombinizde gerçekten hangi parça arızalı olduğunu malzemeyi evinize kadar getiriyoruz ve karşılığında ücretsiz arıza tespiti ile birlikte sipariş etmiş olduğunuz kombi yedek praçasının kombiniz için gereklimi yada yada baş bir parça kombinizin içiresinde ki başa yedek parçalara zara verebilir

ONLİNE SERVİS

Gün boyunca istediğiniz saatte randevu alabilir,
Ürününüzün arızasını tam olarak tanımlayabilir,
Servisin sizi ziyaret edeceği en uygun gün ve saati belirleyebilir,
Ürününüzün en kısa sürede onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Uzman Kombi Özel Yetkili Servislerinden Online Olarak Bir Ziyaret Ayarlayın

Online servis kaydı oluşturmak size zaman kazandırır.

Tüm sorularınız için 0216 344 10 10 Kombi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz!